Türkiyenin En İyi Kariyer Siteleri

Türkiye’nin En İyi 10 Kariyer Sitesi

Bildiğiniz gibi ülkemizde işsizlik oranı yüksek ve çevresi olmayan kişiler için iş bulmak, kariyer yapmak, iş ilanlarından zamanında haberdar olmak pek kolay olmuyor. Ancak bu konuda yardım alabileceğiniz, yeteneklerinize, tecrübelerinize ve mesleğinize uygun iş bulabileceğiniz veya aradığınız niteliklerde eleman bulabileceğiniz benimde defalarca kullandığım 10 kariyer sitesi size yardımcı olacaktır.

1. careerjetÖzgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, konuma göre iş arama , illere göre iş ilanları gibi seçenekleri de sunuyor. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

2eleman.netÖzgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu sitede kategori halinde iş arama imkanı sunulmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, acil iş ilanları, illere göre iş ilanları gibi seçenekler de var. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

3. eleman.yenibiris: Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, ve detaylı arama imkanları sunuyor. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

4. isvar.com: Üyelik ve özgeçmiş oluşturmadan, sadece bölge ve bölümlere göre iş arama yapabiliyorsunuz.

5. tr.indeed.comÖzgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz.  anahtar kelimeye göre iş arama, ve gelişmiş arama seçeneği de var. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

6. jooble-trÜyelik ve özeçmiş oluşturmadan, sadece bölge ve bölümlere göre iş ilanı arayabiliyorsunuz.

7. kariyer.netDiğer sitelere göre daha gelişmiş bir sitedir. Ancak genelde yönetici ve hizmet sektörü iş ilanları bulabileceğiniz bir sitedir. Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, acil iş ilanları, illere göre iş ilanları gibi seçenekler sunuyor. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

8. esube.iskur: T.C. kimlik numaranız ile kayıt olabiliyorsunuz. Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. İş kur size bir meslek danışmanı atar, sadece iş bulma hakkında hizmet vermez. İşsizlik sigortası, özlük hakları gibi konularda da danışabileceğiniz bir resmi sitedir.

9 sahibinden: İnternetin ilan fenomeni sahibinden.com, iş ilanları da yayınlıyor. 

10. tr.jobrapido: Üyelik ve özeçmiş oluşturmadan, sadece bölge ve bölümlere göre iş arama yapabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor.

Bildiğiniz gibi ülkemizde işsizlik oranı yüksek ve çevresi olmayan kişiler için iş bulmak, kariyer yapmak, iş ilanlarından zamanında haberdar olmak pek kolay olmuyor. Ancak bu konuda yardım alabileceğiniz, yeteneklerinize, tecrübelerinize ve mesleğinize uygun iş bulabileceğiniz veya aradığınız niteliklerde eleman bulabileceğiniz benimde defalarca kullandığım 10 kariyer sitesi size yardımcı olacaktır. 1. careerjet: Özgeçmiş oluşturma aracı ile çok kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Bu site kategori halinde iş arama imkanı sunmakla birlikte anahtar kelimeye göre iş arama, konuma göre iş arama , illere göre iş ilanları gibi seçenekleri de sunuyor. Ayrıca ücretsiz üye olarak kriterlerinize uygun iş ilanı verildiği zaman mail adresinize bilgi veriliyor. 2. eleman.net: Özgeçmiş oluşturma aracı…

User Rating: 4.81 ( 5 votes)

'Türkiye’nin En İyi 10 Kariyer Sitesi' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.